KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 16877028

nr 1687 7028

Teckningar

2 st, Lars Westerholm, Signerad, 30x29, + biografi (lösa blad)

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

onsdag 11 juni 2025
kl 05:48:46