KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 13072018
nr 1307 2018
Edward Berggren
(1876-1961), Sverige
Teckningar, 3 st, Porträtt, signerad. 24x20,36x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 februari 2020
kl 19:18:21
17/2 19:12:31
Edward Berggren
Läs mer om Edward Berggren