KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 9401266
nr 940 1266
Arvid Knöppel
(1892-1970), Sverige
Teckningar, 2 st, Arvid Knöppel (1892-1970), signerad, 22x17, 9x13
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 februari 2015
kl 20:26:18
8/2 16:27:25
100 kr
8/2 20:18:42
Arvid Knöppel
Läs mer om Arvid Knöppel