ART / Watercolor paintings & Drawings / Teckningar/akvareller 15837072

nr 1583 7072

Teckningar/akvareller

5 pcs, 3 st Ellen Jolin+ 1 st Mathilda Jolin+ 1 st Julia Jolin (signerad Carlson), sheet: 32x15-62x44, Einar Jolins Mamma/Farmor/Faster, lösa blad.

5 st, 3 st Ellen Jolin+ 1 st Mathilda Jolin+ 1 st Julia Jolin (signerad Carlson), bladets mått: 32x15-62x44 cm

Condition: Einar Jolins Mamma/Farmor/Faster, lösa blad

1000

SEK 700

Monday December 4 2023
at 19:07:27

30/11 15:17:34 1      Vinnande bud