KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15229447
nr 1522 9447
Teckning
Tusch. Signerad E Nilsson, 1914, pilsnergubbar. Bildmått: 19x13 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:32:46
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr