KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 3934176
nr 393 4176
Teckning
Tusch, 1700-tal, 'Mordet på Ceasar', (lagningar & Skador), 27x39
Utrop:
300 kr
Såld:
5.600 kr
måndag 23 januari 2006
3.500 kr
650 kr
750 kr
2.800 kr
ledande budet*
4.700 kr
5.100 kr