KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14145298
nr 1414 5298
Tecknar-Lasse Per Larsson
(1942-2010), Sverige
Teckning, "Emil Zatopek". Signerad. Bildmått: 44x23 cm, yttermått inklusive ram: 62x39cm
Kondition: limmärken
Per Larsson, "Tecknar-Lasse", svensk konstnär född 1942, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:10:18
21/8 23:35:07
100 kr
23/8 18:03:18
Tecknar-Lasse Per Larsson
Läs mer om Tecknar-Lasse Per Larsson