KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 11198244

nr 1119 8244

Teckning

signerad. AF, familj till bords, motivet: 24x15

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 17 juli 2017
kl 18:49:41