KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12664119
nr 1266 4119
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Teckning, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Gubbe. Signerad, daterad -62, krita, ca 20x14 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 juli 2019
kl 18:01:07
150 kr
300 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow