KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 13978036

nr 1397 8036

Teckning

Italien, 1800-tal. Motivet: 15x29, yttermått inklusive ram: 34x48 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:57:50