KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 6172220
nr 617 2220
Hilding Linnqvist
(1891-1984), Sverige
Teckning, Hilding Linnqvist (1891-1984), signerad HL, föreställande Inge Schöler, med dedikation, 1926
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 december 2009
kl 21:02:51
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr
400 kr
Hilding Linnqvist
Läs mer om Hilding Linnqvist