KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 11154286

nr 1115 4286

Gösta Sandels

(1887-1919), Sverige

Teckning, Gösta Sandels (1887-1919), signerad Sandels 1917, modell, 20x33

Gösta Sandels, född i Göteborg 1887, död 1919, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 19 juni 2017
kl 18:39:05

Gösta Sandels

Läs mer om Gösta Sandels