KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckning 4413440

nr 441 3440

Teckning

1700-tal, sign Åkerström, Dubbelsidig, 19 x 25, (fettfläckar)

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 27 november 2006
kl 16:00:01