KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavlor 5416047
nr 541 6047
Tavlor
4 st, litografier/etsning, 10x16, 12x16, 14x19, 24x31 cm, biblioteksscen, Mountsbay, hund m gubbar, stockholmsmotiv
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 september 2008
kl 16:35:01
100 kr
150 kr