KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tavla 5213238

nr 521 3238

Tavla

Okänd konstnär, Perseus och Andromeda, gouache på pergament, 1700/1800-tal

Utrop:

300 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 28 april 2008