MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Taburett 13116004

nr 1311 6004

Taburett

Sengustaviansk. Höjd: 41 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:43:31