FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 11356164
nr 1135 6164
STOOL
Senempire, wear, damages, repaired.
Senempire
Condition: slitage, skador, lagad
SEK 100
Monday October 9 2017
at 19:25:47
9/10 16:04:26
Senempiren