MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburett 13978364

nr 1397 8364

Taburett

Rokokostil. Höjd: 50cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:48:43