FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 10926517
nr 1092 6517
STOOL
1830, painted, wear, damages.
1830, bemålad
Condition: slitage, skador
1000
SEK 450
Monday February 27 2017
at 20:24:17
300 kr
350 kr
400 kr