Ã–VRIGT / Diverse / Syskrin 12771107

nr 1277 1107

Syskrin

1800-tal. Längd: 27 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 30 september 2019
kl 20:27:19