ÖVRIGT / Diverse / Stop 3832492
*
nr 383 2492
Stop
2 st, Keramik
Utrop:
100 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 oktober 2005
kl 16:30:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/10 21:08:01
1
350 kr
23/10 19:02:47
2
150 kr
24/10 00:43:04
3
1.400 kr
24/10 09:55:27
4
550 kr
24/10 15:19:08
5
800 kr
24/10 15:46:28
6
1.500 kr
24/10 15:49:33
7
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik sejdel sejdlar stop stånka stånkor
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:53
-
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:48
-
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:19
-
5276 Bricka
Jugend, Koppar, 47x60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5285 Fat
cloisonnéarbete. Diameter: 31 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:18
-
5052 Fat
mässing. Längd: 57cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
*
Stop
nr 383 2492
Stop
2 st, Keramik
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 oktober 2005 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/10 21:08:01 | 1 | 350 kr |
23/10 19:02:47 | 2 | 150 kr |
24/10 00:43:04 | 3 | 1.400 kr |
24/10 09:55:27 | 4 | 550 kr |
24/10 15:19:08 | 5 | 800 kr |
24/10 15:46:28 | 6 | 1.500 kr |
24/10 15:49:33 | 7 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik sejdel sejdlar stop stånka stånkor
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:53 -
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:48 -
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:19
-
5276 Bricka
Jugend, Koppar, 47x60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5285 Fat
cloisonnéarbete. Diameter: 31 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:18 -
5052 Fat
mässing. Längd: 57cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31