FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 6035186
nr 603 5186
CHAIRS
3 pcs. Troeds Bjärnum, 1960s, normal wear.
3 st. Troeds Bjärnum, 1960-tal
Condition: normalt bruksslitage
100
SEK 1100
Monday October 5 2009
at 17:40:02
350 kr
800 kr
1.000 kr