FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 16117128
nr 1611 7128
CHAIRS
4 pcs, Thonet. Wear, damages.
4 st, Thonet.
Condition: slitage, skador
SEK 600
Monday April 8 2024
at 18:35:40
500 kr
150 kr
200 kr (Robot)