MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 12353199

nr 1235 3199

Stolar

6 st, 4 stolar+ 2 karmstolar

Konditionsrapport: slitage, skador

måndag 18 februari 2019
kl 19:59:07