MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 12353199

nr 1235 3199

Stolar

6 st, 4 stolar+ 2 karmstolar

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

100 kr - 700 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 16:09:31)
Uppdatera
Visning

fredag 15/2, lördag 16/2, söndag 17/2 och måndag 18/2

Auktionen
avslutas:

måndag 18 februari kl 19:59:07

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.100 kr
  Göteborg 1.100 kr
  Helsingfors 1.100 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor