FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 5864626
nr 586 4626
CHAIRS
9 st, Sengustavianska, Alla med stockholms stolmakarämbetes sigill, 4 st med skador, slitage.
9 st, Sengustavianska, Alla med stockholms stolmakarämbetes sigill, flera med otydlig signatur
Condition: 4 st med skador, slitage
50000
SEK 52000
Monday June 1 2009
at 16:00:00
1/6 14:41:46