MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 14795241

nr 1479 5241

Stolar

4 st, senbarock, kopplade ben. Sitthöjd: 47 cm. Höjd: 104 cm

Konditionsrapport: kompletterade, skador, slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 juli 2022
kl 19:38:01