FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 9941288
nr 994 1288
CHAIRS
one pair, baroque style,
1 par, Barockstil
Condition: slitage, skador
600
SEK 100
Monday November 16 2015
at 18:55:23
16/11 17:35:46