MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10583594
nr 1058 3594
Stolar
4 st, Ottosson & Karlsson, Pinnstolfabrik
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 september 2016
kl 19:21:07
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)