MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9952054
*
nr 995 2054
Stolar
4 st, Kai Kristensen
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 20:37:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/11 20:24:38
1
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kai kristensen karmstol karmstolar stol stolar
-
8246 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:29
-
1026 Fåtölj
Ingrid, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jobst..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:23
-
3160 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:32
-
3070 Fåtöljer
Ett par, "Artwood"
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:30
-
3126 Fåtöljer
Ett par, Gripsholmsmodell, 1900-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:57
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59
*
Stolar
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2054
Stolar
4 st, Kai Kristensen
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/11 20:24:38 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kai kristensen karmstol karmstolar stol stolar
-
8246 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:29 -
1026 Fåtölj
Ingrid, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jobst..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:23 -
3160 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:32
-
3070 Fåtöljer
Ett par, "Artwood"
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:30 -
3126 Fåtöljer
Ett par, Gripsholmsmodell, 1900-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:57 -
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59