MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11356413
nr 1135 6413
Stolar
4 st, Gustaviansk stil
Kondition: slitage, skador, del saknas
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 oktober 2017
kl 19:50:16
9/10 17:41:51
Den Gustavianska stilen