MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 16327325

nr 1632 7325

Stolar

Ett par, "Tre 3". Angelo Mangiarotti, för Agapecasa, Signerade, designad 1978, skinn / trä / stål

Kondition: slitage, lös sömm

Utrop:

6.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 15 juli 2024
kl 18:28:10

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.100 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.100 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor