MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10201537
nr 1020 1537
Stolar
Ett par, nyrokokostil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 februari 2016
kl 18:45:43
22/2 17:05:26