MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9614060
*
nr 961 4060
Stolar
Ett par, "Lilla Carmen", klädda, Design Jack Ränge 1956, Gemla
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:39:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 10:31:26
1
300 kr
10/5 00:59:17
1
500 kr
11/5 16:18:17
2
500 kr
11/5 16:18:17
1
500 kr (Budbetjänt)
11/5 16:18:27
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gemla karmstol karmstolar klädda stol stolar
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:10
-
7360 Emmafåtöljer
Ett par, blå velourklädsel i medaljongmönster, sit..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:59
-
8246 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:06
-
7149 Fåtölj
Gustaviansk stil
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:39
-
8006 Fåtölj
Lady by Homeline
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:19
-
7016 Fåtölj
omklädd
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:59
*
Stolar
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4060
Stolar
Ett par, "Lilla Carmen", klädda, Design Jack Ränge 1956, Gemla
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/5 10:31:26 | 1 | 300 kr |
10/5 00:59:17 | 1 | 500 kr |
11/5 16:18:17 | 2 | 500 kr |
11/5 16:18:17 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
11/5 16:18:27 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gemla karmstol karmstolar klädda stol stolar
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:10 -
7360 Emmafåtöljer
Ett par, blå velourklädsel i medaljongmönster, sit..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:59 -
8246 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:06
-
7149 Fåtölj
Gustaviansk stil
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:39 -
8006 Fåtölj
Lady by Homeline
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:19 -
7016 Fåtölj
omklädd
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:59