bakg

  MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13766313



*

nr 1376 6313


Stolar

Ett par, Intarsia, Tidigt 1900-tal


Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

Sista tid för bud online:

måndag 1 februari 2021
kl 20:39:19


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
30/1 16:41:21 1      150 kr
1/2 13:49:57 2      150 kr
1/2 13:49:57 1      150 kr (Budbetjänt)
1/2 13:50:14 2      250 kr
1/2 17:37:30 3      300 kr
1/2 17:40:19 2      350 kr
1/2 17:47:05 3      600 kr
1/2 18:46:20 2      450 kr
1/2 18:46:20 3      500 kr (Budbetjänt)
1/2 19:29:45 2      600 kr
1/2 19:29:45 3      600 kr (Budbetjänt)
1/2 19:44:49 2      Vinnande bud
1/2 20:33:21 2      justering av budtak


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar sekelskifte stol stolar tidigt 1900-tal träinläggningar
  • 4618 Bankett
    Ny-Louis seize, mahogny / mässingsdekor. Längd: 58 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    8 mars kl 18:07
  • 5332 Barstolar
    ett par, Johansson design. Höjd: 97 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    8 mars kl 19:26
  • 4352 Emmafåtöljer
    ett par, Nyrokoko
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    8 mars kl 20:34




Ladda ner broschyr