MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 15186227
nr 1518 6227
Stolar
ett par, Engen, 1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:45:09
100 kr
150 kr