MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10695128
nr 1069 5128
Stolar
Ett par, 50/60-tal, Design: Sven-Erik Fryklund, 'Eva' Bra Bohag
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 november 2016
kl 18:15:56
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
14 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal