MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 16795221

nr 1679 5221

Stolar

3+ 3 st, 1800-tal, provinsarbete

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 17 februari 2025
kl 20:01:18

17/2 17:31:01 1      Vinnande bud