MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 5351112
nr 535 1112
Stolar
1800-tal, handbroderade (slitage)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 augusti 2008
kl 16:21:05
350 kr
500 kr
650 kr
750 kr
600 kr
700 kr
800 kr
850 kr
950 kr
950 kr