MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 15814311
nr 1581 4311
Stolar
4 st, 1800-tal, Baltikum
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:32:49
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)