MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9133377
nr 913 3377
Stolar
12 st, 1880-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 22 september 2014
kl 18:55:00
22/9 18:48:32