MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 5485105
nr 548 5105
Stol
senbarock stil, ben med ball and claw avslut, senare sniderier
Kondition: skada; spricka; repa; nagg eller slitage
måndag 27 oktober 2008
kl 16:10:08