FURNITURE / Chairs and Stools / Chair 10291204
nr 1029 1204
CHAIR
, wear, damages.
Längd ()
Condition: slitage, skador
300
SEK 350
Monday April 4 2016
at 20:51:17
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
Oxford chair
Producerad av Fritz Hansen, Danmark.