ÖVRIGT / Speglar / Speglar 8089523
*
nr 808 9523
Speglar
2 st. förgyllda, höjd: ca 60
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 februari 2013
kl 20:28:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/2 10:24:46
1
100 kr
18/2 14:58:23
2
150 kr
18/2 18:35:51
3
200 kr
18/2 20:18:49
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:26
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
-
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:54
-
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:14
*
Speglar
nr 808 9523
Speglar
2 st. förgyllda, höjd: ca 60
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 februari 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/2 10:24:46 | 1 | 100 kr |
18/2 14:58:23 | 2 | 150 kr |
18/2 18:35:51 | 3 | 200 kr |
18/2 20:18:49 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:26 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05 -
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:17 -
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:54 -
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:14