ÖVRIGT / Speglar / Spegelskänk 11119072
nr 1111 9072
Spegelskänk
Mahogny, med stenskiva, längd: 122 cm, djup: 38 cm, höjd: 170 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 maj 2017
kl 20:53:43
29/5 19:47:19