MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 13475376
nr 1347 5376
MIRROR
early 20th century, ådringsmålad, slipat glas, 72x61, wear.
Tidigt 1900-tal, ådringsmålad, slipat glas, 72x61 cm
Condition: slitage
300
SEK 400
Monday September 14 2020
at 20:34:34
100 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr