ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12144483
*
nr 1214 4483
Spegel
Teak, 123x45
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 oktober 2018
kl 18:11:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/10 11:08:29
1
500 kr
29/10 17:59:36
2
Vinnande bud
29/10 18:04:32
3
700 kr
29/10 18:04:32
2
800 kr (Budbetjänt)
29/10 18:06:17
3
900 kr
29/10 18:06:17
2
1.000 kr (Budbetjänt)
29/10 18:06:47
3
1.100 kr
29/10 18:06:47
2
(budbetjänt)
29/10 18:08:41
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:24
-
7027 Spegel
Förgylld, 105x58 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:33
-
7074 Spegel
Gustaviasn stil. Förgylld. 45x34 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:28
-
7038 Spegel
Markaryd, Furu, 144x66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:02
-
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:30
-
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:49
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1214 4483
Spegel
Teak, 123x45
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 29 oktober 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 29/10 11:08:29 | 1 | 500 kr |
| 29/10 17:59:36 | 2 | Vinnande bud |
| 29/10 18:04:32 | 3 | 700 kr |
| 29/10 18:04:32 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
| 29/10 18:06:17 | 3 | 900 kr |
| 29/10 18:06:17 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
| 29/10 18:06:47 | 3 | 1.100 kr |
| 29/10 18:06:47 | 2 | (budbetjänt) |
| 29/10 18:08:41 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:24 -
7027 Spegel
Förgylld, 105x58 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:33 -
7074 Spegel
Gustaviasn stil. Förgylld. 45x34 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:28
-
7038 Spegel
Markaryd, Furu, 144x66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:02 -
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:30 -
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:49



