ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14943050
nr 1494 3050
Senempire, yttermått inklusive ram: 92x80 cm
Kondition: slitage, skador, skadad ram
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 19:17:19
3/10 19:02:59
Senempiren