ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14949196

nr 1494 9196

Senempire, 60x68 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 18:33:03

28/9 15:21:09 1      Vinnande bud

Senempiren