MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 15543063
*
nr 1554 3063
MIRROR
Ram i metall med invändig belysning bakom spegelglaset. Vitlackerad metall, mid 20th century. Cirka 73x47 cm,
Ram i metall med invändig belysning bakom spegelglaset. Vitlackerad metall, 1900-talets mitt. Cirka 73x47 cm
Estimate:
1000
Sold:
SEK 800
Auction date:
Monday August 7 2023
at 18:31:54
- Bid history
Time
Bidder
Bid
7/8 18:23:47
1
700 kr
7/8 18:26:55
2
Vinnande bud
7/8 18:27:03
2
justering av budtak
7/8 18:27:23
2
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar vitlackerad metall
-
9279 MIRROR
1950s, 90x45,
Auction ends
today
27 maj at 18:07
-
1022 MIRROR
Empire, delvis bemålat glas och intarsia, mahogany..//
Present: SEK 800
Auction ends
today
27 maj at 18:23
-
9165 MIRROR
Gustavian style, 60x28 cm, wear.
Auction ends
today
27 maj at 20:03
-
9024 MIRROR
krön med stiliserad dekor, tin, stämplad Firma Sve..//
Auction ends
today
27 maj at 19:44
-
9358 MIRROR
med träram, contemporary production, 57x174 cm, wear.
Auction ends
today
27 maj at 19:26
-
9186 MIRROR
contemporary production, oval, 60x50,
Present: SEK 100
Auction ends
today
27 maj at 18:29
*
MIRROR
nr 1554 3063
MIRROR
Ram i metall med invändig belysning bakom spegelglaset. Vitlackerad metall, mid 20th century. Cirka 73x47 cm,
Ram i metall med invändig belysning bakom spegelglaset. Vitlackerad metall, 1900-talets mitt. Cirka 73x47 cm
Estimate: | 1000 |
---|---|
Sold: | SEK 800 |
Auction date: |
Monday August 7 2023 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
7/8 18:23:47 | 1 | 700 kr |
7/8 18:26:55 | 2 | Vinnande bud |
7/8 18:27:03 | 2 | justering av budtak |
7/8 18:27:23 | 2 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar vitlackerad metall
-
9279 MIRROR
1950s, 90x45,
Auction ends
today
27 maj at 18:07 -
1022 MIRROR
Empire, delvis bemålat glas och intarsia, mahogany..//
Present: SEK 800
Auction ends
today
27 maj at 18:23 -
9165 MIRROR
Gustavian style, 60x28 cm, wear.
Auction ends
today
27 maj at 20:03
-
9024 MIRROR
krön med stiliserad dekor, tin, stämplad Firma Sve..//
Auction ends
today
27 maj at 19:44 -
9358 MIRROR
med träram, contemporary production, 57x174 cm, wear.
Auction ends
today
27 maj at 19:26 -
9186 MIRROR
contemporary production, oval, 60x50,
Present: SEK 100
Auction ends
today
27 maj at 18:29