ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12354461
nr 1235 4461
Nyrokoko, 163x65
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 18 februari 2019
kl 20:16:41
700 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
6
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.